Wygrana w mokrej sceneri...

Zalew Stary Lubliniec-Tanew Wola Wielka 2:4(0:0)
49min Gałka(asysta Gęśla)
56min Niedużak
60min Zalew
70min Kuks(asysta Kuc)
80min Zalew
86min Głaz(asysta Gęśla)

Dnia 11.10.2009r nasza druzyna grała z zespołem Zalew Stary Lubliniec.Pogoda tego dnia była niezbyt miła gdyż padający deszcz zwalniał tempo gry.Pierwsza połowa to spokojna gra obu zespołów ale okazji nie brakowało choćby Zaborniaka(piłka odbiła się od poprzeczki),Gała(piłkę wybił przed siebie bramkarz dobijał Niedużak i nie trafił).W przerwie meczu zaczeło mocniej padać lecz nasi rezerwowi się deszczu nie bali.Druga połowa była pełna emocji do ostatniego gwizdka.W49 minucie rzut rożny wykonywał Rafał Gęśla a gola zdobył Daniel Gałka.Ten gol ożywił nasz zespół i konstrułowaliśmy kolejne akcje i tak w 56 minucie po błędzie obrońcy gospodarzy prowadziliśmy2:0.Gospodarze szybko odpowiedzieli i w 60 minucie zdobyli gola.Obie drużyny walczyły lecz tego dnia to Tanew była lepsza i w 70 minucie po zagraniu Tomasza Kuca do Sylwestra Kusa prowadzimy 3:1.Gospodarze chcieli jeszcze odrobić straty i w 80minucie strzelają gola.Tanew chcą mieć pewne trzy punkty zerwała się do atakowania bramki.W85minucie nastąpiła zmiana boisko opuścił Zaborniak a na jego miejsce wszedł Szajewski.Po tej zmianie nasza drużyna wykonywała kolejny rzut rożny i zobaczyliśmy(jak się później okazało ostatni)gol Dariusza Głaza(NA ZDJĘCIU)który w tym meczu zadebiutował i pokaz trochę swoich umiejętności.Również podzienkowania dla naszego bramkarza który jak zwykle z dobrej strony reprezentuje nasz klub.