TANEW WYGRYWA...

Tanew WolaWielka-Zryw Młodów4:3(1:1)

Tanew zagrała w skladzie: Ziobrowski P.-Skibiński,Gruszczyński,Kraśnianka,Ziobrowski K.-Chmielowiec W.;Gałka,Gęśla,Zaborniak-Kuks,Niedużak.

Mecz zaczął się od od ostrych ataków naszego zespołu,lecz jako pierwsi bramkę zdobyli goście w 9 minucie.W11minucie piłkę zagrywał Kraśnianka Marcin lecz nasi napastnicy nie wykończyli akcji.W 16minucie okazje na strzelenie pierwszego goladla nasmiał Kuks Sylwester.Goście narzucali szybkie tempo co zmobilizowało naszych piłkarzy do również szybkiej gry.W 33minucie gola na 1:1 strzelił Daniel Gałka.Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowazaczeła się od ataków Tanwi i w 49 minucie po zamieszaniu w polu karnym piłkę dopad Niedużak Rafał i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.Chwilę pózniej w 53 minucie po zagraniu Skibińskiego Rafała trzecią bramkę dla naszego zespołu strzela Gęśla Rafał.Goście wzieli się za odrabianie strat i w 60minucie z rzutu karnego strzelają gola.Wynik 3:2 dla nas.Chęci na kolejne gole były ogromne zarówno naszego zespołu jak i gości.W 65minucie kolejną okazje po zagraniu Niedużakamiał Gęśla.W 75minucie okazje mieli goście lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.Kilka sekund później goście strzelają trzecią bramkę i mieliśmy remis.W 78minucie czerwoną katkę otrzymał Gęśla Rafał.Kiedy wiekszość myślała że nasza drużyna zremisuje to się myliła gdyż w 82minucie po zagraniu Niedużaka Rafał,Chmielowiec Witold strzela 4 gola dla naszegozespołu w tym mecz.W końcówce meczu czerwoną karkę obejrzał Gała Daniel.