Niesprawiedliwy wynik!!!!

Dnia 3 maja na stadionie w Wólce Krowickiej odbył się mecz ligowy 15 kolejki pomiedzy Lks Rolnik Wólka Krowicka A Lks Tanew Wola Wielka.

Mecz Rozpoczął się od mocnego uderzenia Gości tuż po gwizdku rozpoczynającym spotkanie nasi piłkarze umiejętnie rozegrali piłkę i w 31 sekundzie padła bramka dla Woli Wielkiej autorstwa S. Kusa.

Tanew kontrolowała dalszy przebieg meczu. Stwarzaliśmy sobie wiele okazji. Oddaliśmy parę naprawdę groźnych strzałów .W 20 min sędzia podyktował rzut wolny dla naszego teamu. Do piłki podszedł Jakub Patałuch. Dokładnie przymierzył i goście prowadzili już 2:0.Po tej genialnej bramce, obie drużyny nastawiły się na grę ofensywną której wynikiem była duża ilość strzałów na bramki obu zespołów. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po wejściu obu drużyn na boisko druga część rozpoczęła się od mocnych ataków gości,5 min po rozpoczęciu drugiej połowy Sylwester Kuks pokonał bramkarza dugi raz w tym meczu. Była to 15 bramka naszego snajpera .Około 60min doszło do przykrego incydentu. Po brutalnym faulu na Rafale Niedużaku„pseudo”piłkarze z Wólki rzucili się na leżącego na murawie naszego zawodnika. W przeciągu 30sec. oba zespoły zaangażowały się w bójkę przypominającą walkę hokeistów. Niezrozumiałe jest dla nas to, że sędzina sędziująca to spotkanie pokazała naszemu zespołowi dwie czerwone kartki. Po rozgonieniu tej pseudo potyczki nasz zespół nie mógł skoncentrować się na grze w piłkę nożna. Dodatkowo brak dwóch kluczowych zawodników bardzo utrudniał bronienie korzystnego rezultatu. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3. Nasz zespół jest bardzo rozgoryczony tym co stało się na boisku. Byliśmy drużyną wyraźnie lepszą, a nic nie mogący zrobić zawodnicy rolnika uciekli się do najgorszego sposobu jakim jest gra nie fair-play. Miejmy nadzieje, że sprawa trafi do OZPN w Jarosławiu i wynik zostanie unieważniony. Liczymy na walkower. Następny mecz już za tydzień na stadionie Tanwi. Zagramy z Zalew Stary Lubliniec. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego futbolu na godzinę 14.00.

P.Panek, .M Kraśnianka(W.Chmielowiec), J.Patałuch(W.Mroczek), K.Ziobrowski, R.Gruszczyński, R.Mrówka, D.Gałka(R.Niedużak), R.Skibiński, M.Zaborniak(T.Kuc), R.Gęśla, S.Kuks

Bramki:S.Kuks(36sek/50min)J.Patałuch(20min)