Derby: Tanew - Leśnik 28.10.2012 r. godz. 11:00 !

"Derby Gminy Narol!!!"

LKS Tanew Wola Wielka

VS.

LKS Leśnik Płazów

Data:28.10.2012 r.Godzina:11:00

Boisko Sportowe w Woli Wielkiej !

Już w najbliższą niedzielę (tj. 28.10.12 r.)w ramach XI kolejki "B" Klasy Lubaczów na boisku Woli Wielkiej odbędą się Derby Gminy Narol pomiędzy drużynamiLKS Tanew Wola WielkaaLKS Leśnik Płazów. Runda jesienna sezonu 12/13 zdecydowanie bardziej przebiegała pod dyktando drużyny z Płazowa niż z Woli Wielkiej. Leśnik jest rewelacją rundy jesiennej świadczy o tym fakt że jeszcze nie doznał żadnej porażki w tym sezonie przez co zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu doVictorii! Wiemy jaką wagę mają mecze derbowe, bilans tych meczów niestety...

jest dla nas niekorzystny. ZLeśnikiemw oficjalnych meczach ligowych graliśmy 10 razy. Z tych 10 meczówTanewwygrał zaledwie dwa mecze a ostatnia wygrana naszym łupem padła 29 Maja 2011 roku czyli 1,5 roku czekamy na zwycięstwo w Derbach! Remisem zakończyło się dwa z dziesięciu meczów.Leśnikmecze derbowe wygrywał 6 -cio krotnie w tym w ubiegłym sezonie dwa razy 1:3 i w rewanżu u siebie 1:4. Bilans bramkowy 14-22 na korzyśćLeśnika Płazów. W tym meczu raczej zdecydowanym faworytem zdaje się być ekipa z Płazowa. Wskazuje na to forma w ostatnich tygodniach(ZRZ Z Z)nasza drużyna niestety aż tak dobrze nie grała w ostatnich tygodniach(P P PZP). Jednak nie należy odbierać szans w tym mecze drużynieTanwibo wiemy dobrze że mecze derbowe rządzą się swoimi prawami. Miejmy nadzieje że Wola Wielka zagra tak dobre spotkanie jak w Łukawcu gdzie wygrała z miejscowąUniąi pokonana niepokonany jak dotąd zespółLeśnika Płazów. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Jak myślicie kto wygra niedzielne derby? Już dziś serdecznie zapraszamy na ten mecz gdzie odbędzie się on na boisku Woli Wielkiej o godzinie 11:00, emocje gwarantowane !