3 miejsce w Pucharze Burmistrza

W wyniku losowania Tanew Wola Wielka zagrała pierwszy mecz z Roztoczem Rudą Różaniecką, a drugą parę utworzyli Leśnik Płazów z Roztoczem Narol.

Pierwszy mecz zakończył się minimalną wygraną 1-0 drużyny z Rudy Różanieckiej a strzelcem bramki był Szydłowski Szczepan. Do przerwy wynik 0-0 napawał myślami wygrania spotkania lecz zawiodła skuteczność.

Drugie spotkanie miało więcej bramek na 1-0 strzelił Szydłowski Krzysztof z rzutu karnego. Na 1-1 wyrównał Bosiak Wojciech. Po raz drugi Narol wyszedł na prowadzenie za sprawą ZdybkaMacieja i kiedy wszyscy myśleli że spotkanie zakończy się wygraną Roztocza w końcówce wyrównał Bosiak Wojciech. o tym kto zagra w finale miały zdecydować rzuty karne w których lepsi okazali się gospodarze turnieju Leśnik Płazówwygrywając4-3.

Mecz o 3 miejsce nasi piłkarze rozegrali z RoztoczemNarol i wygraliminimalnie1-0 które cieszy nie wątpliwie bramkę dla naszego zespołu strzelił Kuks Sylwester któryodszedłjuż od naszego klub i za to wielkie dzięki Sylwkowi że chciał zagrać z nami. Narol próbował wyrównać lecz na podziękowanie zasługuje cały zespół którydzielniewalczył do końca.

Finał wygrało Roztocze Ruda Różaniecka która pokonała Leśnik 3-1. W bramce leśnika nastąpiła zmiana bramkarza który w pierwszym meczuodniósłkontuzje i to może mogło mieć wpływ na mecz.

Bramki w finale padały w kolejności 1-0 Ważny Rafał, 2-0 Bębenek Mariusz 3-0 Ważny Rafał i na 3-1 chonorową bramę strzelił Mazur Mirosław.

Za rok Puchar odbędzie się na Rudzie Różanieckiej, a my już dziś zapraszamy na sparing 12 sierpnia na Wole Wielka w którym Tanew Wola Wielka zagra z Leśnikiem Płazów.

Zdjęcia dostępne na naszym koncieFacebook owym.